NECATİ KUDAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NECATİ KUDAL

NECATİ FAN CLUB

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ülkelerin Yasalarla Belirlenmiş Cinsellik Kuralları...

YazarMesaj
ekosyko
Admin
Admin
ekosyko

Ülkelerin Yasalarla Belirlenmiş Cinsellik Kuralları... Empty
MesajKonu: Ülkelerin Yasalarla Belirlenmiş Cinsellik Kuralları...   Ülkelerin Yasalarla Belirlenmiş Cinsellik Kuralları... Icon_minitimeC.tesi 12 Nis. 2008, 15:43

? Kolombİya Cali'de, kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken, yasalar uyarınca kızların annesi de olayı izlemek durumunda...
(Kızım... Örselemeden yavrum... N’apıyorsunuz? Bağırma... Kime diyorum?)

? Endonezya'da mastürbasyon yapan kişinin cezası, başının kesilmesi suretiyle idam edilmesi...
(Hakim Bey, müvekkilim sabunu sırtını temizlemek için kullanıyordu olay gecesi... Köpüğün azizliğine uğramıştır... Tahliyesini talep ediyorum...)

? Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Johannesburg kentinde kadınlar, sevişme başına eşlerinden para isteğinde bulunabiliyor.
(Yaşasın emekçi, tam bağımsız kadınlar!)

? Avustralya'nın Gipssland bölgesi ve Tazmanya’da yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, düğünün ortasında yere serdikleri bir battaniye üzerinde, düğüne gelenlerin gözleri önünde giriyorlar.
(Anneler, babalar çocuklarınızı pistten alın... Gelin ve damadı piste davet ediyorum... Oynama yavrum kabloyla çarpılırsın! Kime diyorum?)

? Tayvan’da kanunlar gereği, damadın arkadaş veya akrabalarından biri, gelinin bekaretini bozarak damadı, bu kasvetli ve istenmeyen görevden kurtarıyor.
(Seçenekleri sunuyorum tatlım... Kuzenim Tamaro, iş ortağım Amaro?)

? Arizona Cottonwood hukukuna göre; çiftlerin, patlak lastikli otomobil içinde sevişmeleri yasak.
(Anlayışınız için teşekkürler memur bey... Şu ancuğazda değiştiriyorum lastiği!)

? Hindistan yasaları, sıradan ev işlerini yapan temizlikçi kadınlara, evdeki evlenmemiş genç erkeklerin cinsel ihtiyaçlarını giderme görevini de veriyor...
(Önce oğlumu cifleyeceksin, sonra banyoyu!)

? Guam yasalarında, bakire kızların evlenmesi kesinlikle yasak. Guam’da erkelerin edindiği mesleklerden biri de, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığında birlikte olmak.
(Hep iş... Hep iş... Hep iş... Sigorta yok, yol yok, sosyal imkanlar yok... Varsa yoksa iş...)

Ülkelerin Yasalarla Belirlenmiş Cinsellik Kuralları...
1 sayfadaki 1 sayfası