NECATİ KUDAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NECATİ KUDAL

NECATİ FAN CLUB

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!!

4 posters
YazarMesaj
ekosyko
Admin
Admin
ekosyko

NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!! Empty
MesajKonu: NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!!   NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!! Icon_minitimePaz 13 Nis. 2008, 15:37

NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!! Nasabeyingq0 Hakkari'de beyninin kontrolünü başkasının yönlendirdiğini ileri süren bir anne, görenleri hayrete düşürüyor.

Bir kamu kurumunda 10 yıldır memur olarak çalışan, 2 üniversite bitiren ve 3 ayrı yabancı dil bildiğini söyleyen 2 çocuk annesi kadın, beyninin yönlendirdiğini iddia ediyor. Bilim adamlarının kendisine sahip çıkıp başına gelenleri araştırmasını isteyen kadın, aksi halde bu duruma daha fazla dayanamayarak intihar edeceğini söyledi.
Ankaralı olan 49 yaşındaki Ümran Oyan, 2003 yılında şiddetli geçimsizlik yüzünden kocasından boşandı. Yaklaşık 1.5 yıldan beri Hakkari'de bir kamu kurumunda görev yapan, yardım severliği ile çevrede hayli sevilen Oyan, 2 çocuğu ile birlikte Biçer Mahallesi'nde kiraladığı evde yaşıyor. Sorunları Kasım 2005 yılında başlayan ve mahalle sakinlerini bile hayrete düşüren genç kadının durumu, şehirde de günün konusu oldu. Sevilen ve sayılan bir annenin bu duruma düşmesi Hakkarili vatandaşları da üzdü.

"Eğer bunları anlatmadan önce intihar etseydim kimse bana inanmazdı. Benim başıma gelen her an herkesin başına gelebilir. Ben Allah'a inanın bir insanım Allah'a şükür müslümanım, Kuranı Kerim'in birçok suresini de ezbere olarak biliyorum. Beynimi ele geçirenler benim çok zeki olduğumu söylüyor. Helikopter ve uçaklar geçtiğinde inanılmaz şeyler oluyor ve beynim sinyal veriyor. Beynime giren ve bana komut veren kişi hem bana zarar veriyor, hem de lazerle yaralarımı iyileştiriyor. Ailemin bütün hayatımın en ince noktasına kadar biliyorlar ve kayıt etmişler. Onlar kim ve neden bunu yapıyorlar ben onlardan öğrenemiyorum. Ama onlar her şeyi benden alabiliyorlar. Elektriğin önüne geçtiğim zaman elimden olmayan nedenlerden dolayı çok ilginç hareketler yapıyorum ve bunlar benim kontrolüm dışında gelişiyor. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama beynimde bir türlü çıkmıyor. Ben günlük ne yapıyorsam kiminle konuşuyorsam onları hepsini kaydediyorlar. İngilizce, Boşnakça biraz da İtalyanca ve Arapça biliyorum. Ben İngilizce bir cümleyi yanlış söylediğim zaman onlar otomatik olarak beynimde düzgün hale getiriyorlar. Çarşıda yürüyorum beynime girip kahkaha attırıyor ve komut veriyor bana. Ben normal bir insanım bütün komşularım beni tanır, işime de gidip geliyorum. Ama beynimi ele geçirenlerin bana etmedikleri eziyet kalmadı. Elektrik ışını ile vücuduma lazer gönderip ve istediği gibi yakıp iyileştiriyor. Benim beynime Nasa tarafından komut verildiği için biyonik bir robot gibi istediklerini bana yaptırıyorlar. Benim yaşadıklarımın psikolojik bir hastalık olmadığına inanıyorum. Beynimi ele geçirenler beni istedikleri gibi yönlendiriyorlar".
''SrcN''

''SrcN''

MesajKonu: Geri: NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!!   NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!! Icon_minitimePaz 13 Nis. 2008, 16:08

derlirmiş işte daha ne olsun...

belkide çip takmışlardır bir yerine ...Very Happy
JC
Moderator
Moderator
JC

MesajKonu: Geri: NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!!   NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!! Icon_minitimePaz 13 Nis. 2008, 18:28

Srcn a katlyorum yuru bee
ekosyko
Admin
Admin
ekosyko

MesajKonu: Geri: NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!!   NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!! Icon_minitimePaz 13 Nis. 2008, 19:20

aynen moruk karı kesin kafayı yemiş yada cinin biri musallat olmuş buna başka açıklaması yok Wink
:}{:

MesajKonu: Geri: NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!!   NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!! Icon_minitimePaz 13 Nis. 2008, 19:38

zaten tipten ele veriyor kendini!Very Happy bounce

NASA Beynimi Ele Geçirdi...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası